Produkte > KNOWLES NOVACAP > MD0402B104J100YHT-EM
MD0402B104J100YHT-EM
MD0402B104J100YHT-EM Knowles Novacap
MD%20Series%20R3.pdf
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 0.1UF 10V X7R 0402
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Medical, Non-Critical
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 4656 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MD0402B104J100YHT-EM Knowles Novacap
Description: CAP CER 0.1UF 10V X7R 0402, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Medical, Non-Critical, Capacitance: 0.1 µF.
Weitere Produktangebote MD0402B104J100YHT-EM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MD0402B104J100YHT-EM MD0402B104J100YHT-EM Hersteller : Knowles Novacap MD%20Series%20R3.pdf Description: CAP CER 0.1UF 10V X7R 0402
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Capacitance: 0.1 µF