Produkte > KNOWLES NOVACAP > MD0402N390J500YHT-EM
MD0402N390J500YHT-EM
MD0402N390J500YHT-EM Knowles Novacap
MD%20Series%20R3.pdf
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 39PF 50V C0G/NP0 0402
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Medical, Non-Critical
Capacitance: 39 pF
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MD0402N390J500YHT-EM Knowles Novacap
Description: CAP CER 39PF 50V C0G/NP0 0402, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Medical, Non-Critical, Capacitance: 39 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MD0402N390J500YHT-EM MD0402N390J500YHT-EM Hersteller : Knowles Novacap MD%20Series%20R3.pdf Description: CAP CER 39PF 50V C0G/NP0 0402
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Capacitance: 39 pF