Produkte > KNOWLES NOVACAP > MD0603BW106M100NHT-EM
MD0603BW106M100NHT-EM
MD0603BW106M100NHT-EM Knowles Novacap
MD%20Series%20R3.pdf
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 10UF 10V X5R 0603
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Medical, Non-Critical
Capacitance: 10 µF
auf Bestellung 2275 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MD0603BW106M100NHT-EM Knowles Novacap
Description: CAP CER 10UF 10V X5R 0603, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Medical, Non-Critical, Capacitance: 10 µF.
Weitere Produktangebote MD0603BW106M100NHT-EM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MD0603BW106M100NHT-EM MD0603BW106M100NHT-EM Hersteller : Knowles Novacap MD%20Series%20R3.pdf Description: CAP CER 10UF 10V X5R 0603
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Capacitance: 10 µF