Produkte > KNOWLES NOVACAP > MD0603N102F500NGHT-EM
MD0603N102F500NGHT-EM
MD0603N102F500NGHT-EM Knowles Novacap
MD Series R3.pdf
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Medical, Non-Critical
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 3500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MD0603N102F500NGHT-EM Knowles Novacap
Description: CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0603, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Medical, Non-Critical, Capacitance: 1000 pF.
Weitere Produktangebote MD0603N102F500NGHT-EM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MD0603N102F500NGHT-EM MD0603N102F500NGHT-EM Hersteller : Knowles Novacap MD Series R3.pdf Description: CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Capacitance: 1000 pF