Produkte > KNOWLES NOVACAP > MD0805B152K102NHT-EM
MD0805B152K102NHT-EM
MD0805B152K102NHT-EM Knowles Novacap
MD%20Series%20R3.pdf
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 1500PF 1KV X7R 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Medical, Non-Critical
Capacitance: 1500 pF
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MD0805B152K102NHT-EM Knowles Novacap
Description: CAP CER 1500PF 1KV X7R 0805, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Medical, Non-Critical, Capacitance: 1500 pF.
Weitere Produktangebote MD0805B152K102NHT-EM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MD0805B152K102NHT-EM MD0805B152K102NHT-EM Hersteller : Knowles Novacap MD%20Series%20R3.pdf Description: CAP CER 1500PF 1KV X7R 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 1500 pF