Produkte > KNOWLES NOVACAP > MD0805BB105K250NHT-EM
MD0805BB105K250NHT-EM
MD0805BB105K250NHT-EM Knowles Novacap
MD Series R3.pdf
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 1UF 25V X7R 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Medical, Non-Critical
Capacitance: 1 µF
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MD0805BB105K250NHT-EM Knowles Novacap
Description: CAP CER 1UF 25V X7R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Medical, Non-Critical, Capacitance: 1 µF.
Weitere Produktangebote MD0805BB105K250NHT-EM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MD0805BB105K250NHT-EM MD0805BB105K250NHT-EM Hersteller : Knowles Novacap MD Series R3.pdf Description: CAP CER 1UF 25V X7R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 1 µF