Produkte > DELTA ELECTRONICS > MDS-100AP401 BA
MDS-100AP401 BA
MDS-100AP401 BA Delta Electronics
Datasheet_MDS_100AP401_B.pdf
Hersteller: Delta Electronics
Power Supplies - Chassis Mount Multiple output, 5.1Vdc, 12Vdc, -15Vdc, 15vDC Medical Power Supply
auf Bestellung 12 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MDS-100AP401 BA Delta Electronics
Description: AC/DC CNVT 5.1V 12V 15V -15V, Packaging: Box, Power (Watts): 100W, Features: Universal Input, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.20" H (127.0mm x 76.2mm x 30.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Open Frame, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CB Scheme, CE, CQC, EN, UL, Efficiency: 79.34%, Voltage - Output 1: 5.1V, Voltage - Output 2: 12V, Voltage - Output 3: -15V, Voltage - Output 4: 15V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 4, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1, Current - Output 1: 8 A, Current - Output 2: 3 A, Current - Output 3: 800 mA, Current - Output 4: 800 mA.
Weitere Produktangebote MDS-100AP401 BA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MDS-100AP401 BA MDS-100AP401 BA Hersteller : Delta Electronics 357815066368417delta-medical-power-supply-catalog.pdf AC/DC Power Supply Quad-OUT 5.1V/12V/-15V/15V 8A/3A/0.8A/0.8A 100W 14-Pin Carton
Produkt ist nicht verfügbar
MDS-100AP401 BA Hersteller : Delta Electronics Description: AC/DC CNVT 5.1V 12V 15V -15V
Packaging: Box
Power (Watts): 100W
Features: Universal Input
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.20" H (127.0mm x 76.2mm x 30.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CB Scheme, CE, CQC, EN, UL
Efficiency: 79.34%
Voltage - Output 1: 5.1V
Voltage - Output 2: 12V
Voltage - Output 3: -15V
Voltage - Output 4: 15V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 4
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Current - Output 1: 8 A
Current - Output 2: 3 A
Current - Output 3: 800 mA
Current - Output 4: 800 mA