Produkte > OMNION POWER > MDT040A0X3-SRPHZ
MDT040A0X3-SRPHZ
MDT040A0X3-SRPHZ OmniOn Power
4614B39E1716C4686E213BBE1D3F3F81286E3BD5CC06745DA9557BEFDB851B1F.pdf
Hersteller: OmniOn Power
DC/DC Converters - SMD 4.5-14.4V 0.45-2Vout 40A Digital NegLogic
auf Bestellung 644 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MDT040A0X3-SRPHZ OmniOn Power
Description: DC DC CONVERTER 0.45-2V, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 19-SMD Module, Size / Dimension: 1.30" L x 0.53" W x 0.43" H (33.0mm x 13.5mm x 10.9mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Digital, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 14.4V, Efficiency: 91.5%, Current - Output (Max): 40A, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 0.45 ~ 2V, Control Features: Enable, Active Low, Number of Outputs: 1.
Weitere Produktangebote MDT040A0X3-SRPHZ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MDT040A0X3-SRPHZ MDT040A0X3-SRPHZ Hersteller : Adaptaflex mdt040_ds.pdf Module DC-DC 1-OUT 0.45V to 2V 40A 19-Pin SMD Module T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 19-SMD Module
Size / Dimension: 1.30" L x 0.53" W x 0.43" H (33.0mm x 13.5mm x 10.9mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module, Digital
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 14.4V
Efficiency: 91.5%
Current - Output (Max): 40A
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 0.45 ~ 2V
Control Features: Enable, Active Low
Number of Outputs: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 19-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 14.4V
Efficiency: 91.5%
Current - Output (Max): 40A
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 0.45 ~ 2V