Produkte > SUNON FANS > ME92251V3-000U-A99
ME92251V3-000U-A99
ME92251V3-000U-A99 Sunon Fans
DC_Brushless_Fan%26Blower_Cat.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 2400 RPM
Air Flow: 39.5 CFM (1.11m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.207 lb (93.89 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 28.0dB(A)
Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Power (Watts): 1.3 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details ME92251V3-000U-A99 Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 2400 RPM, Air Flow: 39.5 CFM (1.11m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.207 lb (93.89 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 28.0dB(A), Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa), Power (Watts): 1.3 W.
Weitere Produktangebote ME92251V3-000U-A99
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ME92251V3-000U-A99 ME92251V3-000U-A99 Hersteller : Sunon DC_Brushless_Fan%26Blower_Cat.pdf DC Fans Fan, 92x25mm, 12VDC, 39.5CFM, 1.3W, 28dBA, Vapo Bearing, MagLev, Auto Restart