MEGAVAL-225A
Produktcode: 132882
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller:
Sicherungen > Sicherungen Auto
Preis
MEGAVAL 225A MEGAVAL 225A Hersteller : MTA MEGAVAL-225A.pdf MTA_Product_Catalogue_2024.pdf Category: Other Car Fuses
Description: Fuse: fuse; 225A; 32VDC; automotive; 68.6mm
Type of fuse: fuse
Current rating: 225A
Rated voltage: 32V DC
Kind of fuse: automotive
Fuse size: 68.6mm
Colour: beige
auf Bestellung 54 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 33
MEGAVAL-225A Hersteller : MTA MEGAVAL-MTA.pdf Плавкий запобіжник, Iспр = 225 А, Udc, В = 32, Розмір, мм = 68,6, Колір = бежевий,... Група товару: Запобіжники і тримачі Корпус: 68.6 mm Од. вим: шт