Produkte > SUNON FANS > MF20100V2-1000U-Q99
MF20100V2-1000U-Q99 Sunon Fans
MF20100V2-1000U-Q99-D02030420G-00-1.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: 5VDC FAN 20X10MM ALARM/PWM
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, PWM Control
Packaging: Box
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 20mm L x 20mm H
Air Flow: 1.5 CFM (0.042m³/min)
Width: 10.00mm
Termination: 4 Wire Leads
Noise: 20.0dB(A)
Static Pressure: 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Power (Watts): 0.4 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details MF20100V2-1000U-Q99 Sunon Fans
Category: DC5V Fans, Description: Fan: DC; axial; 5VDC; 20x20x10mm; 2.55m3/h; 20dBA; Vapo; 5.08mmH2O, Type of fan: DC, Kind of fan: axial, Supply voltage: 5V DC, Operating voltage: 4.3...6V DC, Fan dimensions: 20x20x10mm, Power consumption: 0.72W, Current rating: 80mA, Fan efficiency: 2.55m3/h, Noise level: 20dBA, Kind of Bearing: Vapo, Signal output: PWM; R type, Rotational rate/speed: 14000 (±15%)rpm, Min. insulation resistance: 10MΩ, Impeller material: thermoplastic, Enclosure material: thermoplastic, Insulation class: A, Leads: leads x4, Lead length: 0.15m, Operating temperature: -10...70°C, Flammability rating: UL94V-0, Additional functions: autorestart; reverse polarity protection, Fan motor: brushless DC, Static pressure: 5.08mm H2O, Wire size: 28AWG, Storage time: 70000h.
Weitere Produktangebote MF20100V2-1000U-Q99
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MF20100V2-1000U-Q99 Hersteller : Sunon MF20100V2_1000U_Q99_D02030420G_00_1.pdf DC Fans DC Axial Fan, 20x20x10mm, 5VDC, Vapo, 4x Wire, PWM, Lock Sensor, MagLev Motor
Produkt ist nicht verfügbar
MF20100V2-1000U-Q99 Hersteller : SUNON MF20100V2-1000U-Q99-D02030420G-00-1.pdf Category: DC5V Fans
Description: Fan: DC; axial; 5VDC; 20x20x10mm; 2.55m3/h; 20dBA; Vapo; 5.08mmH2O
Type of fan: DC
Kind of fan: axial
Supply voltage: 5V DC
Operating voltage: 4.3...6V DC
Fan dimensions: 20x20x10mm
Power consumption: 0.72W
Current rating: 80mA
Kind of Bearing: Vapo
Signal output: PWM; R type
Rotational rate/speed: 14000 (±15%)rpm
Min. insulation resistance: 10MΩ
Insulation class: A
Leads: leads x4
Lead length: 0.15m
Operating temperature: -10...70°C
Fan motor: brushless DC
Static pressure: 5.08mm H2O