Produkte > SUNON FANS > MF25100V1-1000U-H99
MF25100V1-1000U-H99 Sunon Fans
MF25100V1-1000U-H99-D02035030G-00-0_Ref.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: 5VDC FAN 25X10MM PWM
Features: Auto Restart, PWM Control
Packaging: Box
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 25mm L x 25mm H
Air Flow: 3.5 CFM (0.098m³/min)
Width: 10.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CCC, CE, cURus, TUV, UKCA
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 23.0dB(A)
Static Pressure: 0.250 in H2O (62.3 Pa)
Power (Watts): 0.53 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MF25100V1-1000U-H99 Sunon Fans
Category: DC5V Fans, Description: Fan: DC; axial; 5VDC; 25x25x10mm; 5.95m3/h; 23dBA; Vapo; Out: PWM, Type of fan: DC, Kind of fan: axial, Supply voltage: 5V DC, Operating voltage: 4.3...6V DC, Fan dimensions: 25x25x10mm, Power consumption: 0.58W, Current rating: 0.105A, Fan efficiency: 5.95m3/h, Noise level: 23dBA, Kind of Bearing: Vapo, Signal output: PWM, Rotational rate/speed: 13000 (±15%)rpm, Min. insulation resistance: 10MΩ, Impeller material: thermoplastic, Enclosure material: thermoplastic, Insulation class: A, Leads: leads x3, Lead length: 0.15m, Operating temperature: -10...70°C, Flammability rating: UL94V-0, Additional functions: autorestart; reverse polarity protection, Fan motor: brushless DC, Static pressure: 6.35mm H2O, Wire size: 28AWG, Storage time: 70000h.
Weitere Produktangebote MF25100V1-1000U-H99
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MF25100V1-1000U-H99 Hersteller : Sunon MF25100V1-1000U-H99-D02035030G-00-0_Ref.pdf DC Fans DC Axial Fan, 25x25x10mm, 5VDC, Vapo Bearing, 3x Wire, Auto Restart, PWM, MagLev
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Fan: DC; axial; 5VDC; 25x25x10mm; 5.95m3/h; 23dBA; Vapo; Out: PWM
Type of fan: DC
Kind of fan: axial
Supply voltage: 5V DC
Operating voltage: 4.3...6V DC
Fan dimensions: 25x25x10mm
Power consumption: 0.58W
Current rating: 0.105A
Fan efficiency: 5.95m3/h
Noise level: 23dBA
Kind of Bearing: Vapo
Signal output: PWM
Rotational rate/speed: 13000 (±15%)rpm
Min. insulation resistance: 10MΩ
Impeller material: thermoplastic
Enclosure material: thermoplastic
Insulation class: A
Leads: leads x3
Lead length: 0.15m
Operating temperature: -10...70°C
Flammability rating: UL94V-0
Additional functions: autorestart; reverse polarity protection
Fan motor: brushless DC
Static pressure: 6.35mm H2O