Produkte > SUNON FANS > MF25100V2-1000U-Q99
MF25100V2-1000U-Q99 Sunon Fans
SUNON%20DC%20Brushless%20Fan%20&%20Blower(255-E).pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: 5VDC FAN 25X10MM ALARM/PWM
Packaging: Box
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, PWM Control
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 25mm L x 25mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 9800 RPM
Air Flow: 3.0 CFM (0.084m³/min)
Width: 10.00mm
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CCC, CE, cURus, TUV, UKCA
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 16.0dB(A)
Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa)
Power (Watts): 0.33 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details MF25100V2-1000U-Q99 Sunon Fans
Category: DC5V Fans, Description: Fan: DC; axial; 5VDC; 25x25x10mm; 5.1m3/h; 16dBA; Vapo; 4.57mmH2O, Type of fan: DC, Kind of fan: axial, Fan dimensions: 25x25x10mm, Power consumption: 0.38W, Current rating: 65mA, Fan efficiency: 5.1m3/h, Noise level: 16dBA, Kind of Bearing: Vapo, Rotational rate/speed: 9800 (±20%)rpm, Min. insulation resistance: 10MΩ, Leads: leads x4, Lead length: 0.15m, Operating temperature: -10...70°C, Fan motor: brushless DC, Flammability rating: UL94V-0, Static pressure: 4.57mm H2O, Additional functions: autorestart; reverse polarity protection, Operating voltage: 4.3...6V DC, Enclosure material: thermoplastic, Supply voltage: 5V DC, Wire size: 28AWG, Insulation class: A, Storage time: 70000h, Signal output: PWM; R type, Impeller material: thermoplastic.
Weitere Produktangebote MF25100V2-1000U-Q99
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MF25100V2-1000U-Q99 Hersteller : Sunon SUNON%20DC%20Brushless%20Fan%20&%20Blower(255-E).pdf DC Fans DC Axial Fan, 25x25x10mm, 5VDC, Vapo, 4x Wire, PWM, Lock Sensor, MagLev Motor
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Fan: DC; axial; 5VDC; 25x25x10mm; 5.1m3/h; 16dBA; Vapo; 4.57mmH2O
Type of fan: DC
Kind of fan: axial
Fan dimensions: 25x25x10mm
Power consumption: 0.38W
Current rating: 65mA
Fan efficiency: 5.1m3/h
Noise level: 16dBA
Kind of Bearing: Vapo
Rotational rate/speed: 9800 (±20%)rpm
Min. insulation resistance: 10MΩ
Leads: leads x4
Lead length: 0.15m
Operating temperature: -10...70°C
Fan motor: brushless DC
Flammability rating: UL94V-0
Static pressure: 4.57mm H2O
Additional functions: autorestart; reverse polarity protection
Operating voltage: 4.3...6V DC
Enclosure material: thermoplastic
Supply voltage: 5V DC