Produkte > SUNON > MF25100V3-1000U-A99
MF25100V3-1000U-A99
MF25100V3-1000U-A99 SUNON
MF25100V3-A99-A.pdf
Hersteller: SUNON
Category: DC5V Fans
Description: Fan: DC; axial; 5VDC; 25x25x10mm; 2.21m3/h; Vapo; 6800rpm
Type of fan: DC
Kind of fan: axial
Supply voltage: 5V DC
Operating voltage: 2.5...6V DC
Fan dimensions: 25x25x10mm
Current rating: 40mA
Fan efficiency: 2.21m3/h
Kind of Bearing: Vapo
Rotational rate/speed: 6800rpm
Impeller material: thermoplastic
Enclosure material: thermoplastic
Leads: leads x2
Lead length: 0.15m
Operating temperature: -10...70°C
Additional functions: autorestart
Power consumption: 200mW
Fan motor: brushless DC
Current and power consumption tolerance: ±15%
Insulation class: A
Flammability rating: UL94V-0
Min. insulation resistance: 10MΩ
auf Bestellung 1747 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MF25100V3-1000U-A99 SUNON
Category: DC5V Fans, Description: Fan: DC; axial; 5VDC; 25x25x10mm; 2.21m3/h; Vapo; 6800rpm, Type of fan: DC, Kind of fan: axial, Supply voltage: 5V DC, Operating voltage: 2.5...6V DC, Fan dimensions: 25x25x10mm, Current rating: 40mA, Fan efficiency: 2.21m3/h, Kind of Bearing: Vapo, Rotational rate/speed: 6800rpm, Impeller material: thermoplastic, Enclosure material: thermoplastic, Leads: leads x2, Lead length: 0.15m, Operating temperature: -10...70°C, Additional functions: autorestart, Power consumption: 200mW, Fan motor: brushless DC, Current and power consumption tolerance: ±15%, Insulation class: A, Flammability rating: UL94V-0, Min. insulation resistance: 10MΩ.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MF25100V3-1000U-A99 Hersteller : Sunon MF25100V3-1000U-A99
auf Bestellung 334 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
MF25100V3-1000U-A99 Hersteller : Sunon Fans Description: Thermal Products
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 25mm L x 25mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 6800 RPM
Air Flow: 1.3 CFM (0.036m³/min)
Width: 10.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 8.8dB(A)
Static Pressure: 0.070 in H2O (17.4 Pa)
Power (Watts): 200 mW
Produkt ist nicht verfügbar
MF25100V3-1000U-A99 MF25100V3-1000U-A99 Hersteller : Sunon Sunon_MF25100V3-1000U-A99.pdf DC Fans Axial Fan, 25x25x10mm, 5VDC, 1.3CFM, 0.07"H2O, Vapo, Wire, Auto Restart