Produkte > SUNON > MF25101V3-1000U-A99
MF25101V3-1000U-A99
MF25101V3-1000U-A99 SUNON
MF25101V3-1000U-A99-D02025550G-01-1.pdf
Hersteller: SUNON
Category: DC12V Fans
Description: Fan: DC; axial; 12VDC; 25x25x10mm; 2.04m3/h; 24.8dBA; Vapo; 28AWG
Current rating: 22mA
Operating temperature: -10...70°C
Kind of Bearing: Vapo
Fan dimensions: 25x25x10mm
Power consumption: 0.27W
Static pressure: 1.27mm H2O
Fan efficiency: 2.04m3/h
Supply voltage: 12V DC
Noise level: 24.8dBA
Operating voltage: 8...13.8V DC
Wire size: 28AWG
Rotational rate/speed: 6000 (±20%)rpm
Min. insulation resistance: 10MΩ
Insulation class: A
Additional functions: autorestart
Kind of fan: axial
Leads: leads x2
auf Bestellung 300 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MF25101V3-1000U-A99 SUNON
Category: DC12V Fans, Description: Fan: DC; axial; 12VDC; 25x25x10mm; 2.04m3/h; 24.8dBA; Vapo; 28AWG, Current rating: 22mA, Operating temperature: -10...70°C, Fan motor: brushless DC, Type of fan: DC, Enclosure material: thermoplastic, Impeller material: thermoplastic, Flammability rating: UL94V-0, Kind of Bearing: Vapo, Fan dimensions: 25x25x10mm, Power consumption: 0.27W, Static pressure: 1.27mm H2O, Fan efficiency: 2.04m3/h, Supply voltage: 12V DC, Noise level: 24.8dBA, Operating voltage: 8...13.8V DC, Wire size: 28AWG, Rotational rate/speed: 6000 (±20%)rpm, Min. insulation resistance: 10MΩ, Insulation class: A, Additional functions: autorestart, Kind of fan: axial, Leads: leads x2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 25mm L x 25mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 6000 RPM
Air Flow: 1.2 CFM (0.034m³/min)
Width: 10.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 4.8dB(A)
Static Pressure: 0.050 in H2O (12.4 Pa)
Power (Watts): 210 mW
auf Bestellung 561 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MF25101V3-1000U-A99 Hersteller : Sunon MF25101V3-1000U-A99-D02025550G-01-1.pdf MF25101V3-1000U-A99
auf Bestellung 350 Stücke:
Mindestbestellmenge: 10
MF25101V3-1000U-A99 MF25101V3-1000U-A99 Hersteller : Sunon MF25101V3_1000U_A99_D02025550G_01_1.pdf DC Fans Axial Fan, 25x25x10mm, 12VDC, 1.2CFM, 0.05"H2O, Vapo, Wire, Auto Restart