Produkte > SUNON FANS > MF25101V3-1000U-F99
MF25101V3-1000U-F99 Sunon Fans
MF25101V3-1000U-F99-D02025560G-01-1.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: 12VDC FAN 25X10MM TACH
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 25mm L x 25mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 6000 RPM
Air Flow: 1.2 CFM (0.034m³/min)
Width: 10.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CCC, CE, cURus, TUV, UKCA
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 4.8dB(A)
Static Pressure: 0.050 in H2O (12.4 Pa)
Power (Watts): 0.21 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MF25101V3-1000U-F99 Sunon Fans
Category: DC12V Fans, Description: Fan: DC; axial; 12VDC; 25x25x10mm; 2.04m3/h; 4.8dBA; Vapo; 1.27mmH2O, Current rating: 17mA, Operating temperature: -10...70°C, Fan motor: brushless DC, Type of fan: DC, Signal output: R type, Enclosure material: thermoplastic, Impeller material: thermoplastic, Flammability rating: UL94V-0, Kind of Bearing: Vapo, Fan dimensions: 25x25x10mm, Lead length: 0.15m, Power consumption: 0.47W, Static pressure: 1.27mm H2O, Fan efficiency: 2.04m3/h, Supply voltage: 12V DC, Noise level: 4.8dBA, Operating voltage: 8...13.8V DC, Wire size: 28AWG, Rotational rate/speed: 6000 (±20%)rpm, Min. insulation resistance: 10MΩ, Storage time: 70000h, Insulation class: A, Additional functions: autorestart; reverse polarity protection, Kind of fan: axial, Leads: leads x3.
Weitere Produktangebote MF25101V3-1000U-F99
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MF25101V3-1000U-F99 Hersteller : Sunon Sunon_MF25100V3-1000U-A99.pdf DC Fans DC Axial Fan, 25x25x10mm, 12VDC, Vapo, 3x Wire, Auto Restart/Lock Sensor, MagLev
Produkt ist nicht verfügbar
MF25101V3-1000U-F99 Hersteller : SUNON MF25101V3-1000U-F99-D02025560G-01-1.pdf Category: DC12V Fans
Description: Fan: DC; axial; 12VDC; 25x25x10mm; 2.04m3/h; 4.8dBA; Vapo; 1.27mmH2O
Current rating: 17mA
Operating temperature: -10...70°C
Fan motor: brushless DC
Type of fan: DC
Signal output: R type
Kind of Bearing: Vapo
Fan dimensions: 25x25x10mm
Lead length: 0.15m
Power consumption: 0.47W
Static pressure: 1.27mm H2O
Fan efficiency: 2.04m3/h
Supply voltage: 12V DC
Noise level: 4.8dBA
Operating voltage: 8...13.8V DC
Wire size: 28AWG
Rotational rate/speed: 6000 (±20%)rpm
Min. insulation resistance: 10MΩ