Produkte > SUNON FANS > MF30101V2-1000U-F99
MF30101V2-1000U-F99 Sunon Fans
SUNON%20DC%20Brushless%20Fan%20&%20Blower(255-E).pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: 12VDC FAN 30X10MM TACH
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 30mm L x 30mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 8600 RPM
Air Flow: 4.6 CFM (0.129m³/min)
Width: 10.00mm
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 20.0dB(A)
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Power (Watts): 0.39 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details MF30101V2-1000U-F99 Sunon Fans
Category: DC12V Fans, Description: Fan: DC; axial; 12VDC; 30x30x10mm; 7.82m3/h; 20dBA; Vapo; Out: R type, Type of fan: DC, Kind of fan: axial, Supply voltage: 12V DC, Operating voltage: 6...13.8V DC, Fan dimensions: 30x30x10mm, Power consumption: 0.7W, Current rating: 32mA, Fan efficiency: 7.82m3/h, Noise level: 20dBA, Kind of Bearing: Vapo, Rotational rate/speed: 8600 (±15%)rpm, Min. insulation resistance: 10MΩ, Impeller material: thermoplastic, Enclosure material: thermoplastic, Leads: leads x3, Operating temperature: -10...70°C, Static pressure: 3.56mm H2O, Flammability rating: UL94V-0, Signal output: R type, Fan motor: brushless DC, Wire size: 28AWG, Additional functions: autorestart; reverse polarity protection, Lead length: 0.145m, Insulation class: A, Storage time: 70000h.
Weitere Produktangebote MF30101V2-1000U-F99
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MF30101V2-1000U-F99 Hersteller : Sunon MF30101V2_1000U_F99_D03033630G_01_1.pdf DC Fans DC Axial Fan, 30x30x10mm, 12VDC, Vapo, 3x Wire, Auto Restart/Lock Sensor, MagLev
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Fan: DC; axial; 12VDC; 30x30x10mm; 7.82m3/h; 20dBA; Vapo; Out: R type
Type of fan: DC
Kind of fan: axial
Supply voltage: 12V DC
Operating voltage: 6...13.8V DC
Fan dimensions: 30x30x10mm
Power consumption: 0.7W
Current rating: 32mA
Fan efficiency: 7.82m3/h
Noise level: 20dBA
Kind of Bearing: Vapo
Rotational rate/speed: 8600 (±15%)rpm
Min. insulation resistance: 10MΩ
Leads: leads x3
Operating temperature: -10...70°C
Static pressure: 3.56mm H2O