Produkte > SUNON > MF35100V2-1000U-A99
MF35100V2-1000U-A99
MF35100V2-1000U-A99 SUNON
MF35100V2-A99-A.pdf
Hersteller: SUNON
Category: DC5V Fans
Description: Fan: DC; axial; 5VDC; 35x35x10mm; 10.99m3/h; 21.8dBA; Vapo; 7500rpm
Flammability rating: UL94V-0
Operating temperature: -10...70°C
Current rating: 80mA
Fan dimensions: 35x35x10mm
Lead length: 0.14m
Power consumption: 0.4W
Fan efficiency: 10.99m3/h
Static pressure: 3.3mm H2O
Operating voltage: 2.5...6V DC
Supply voltage: 5V DC
Noise level: 21.8dBA
Wire size: 28AWG
Rotational rate/speed: 7500rpm
Leads: leads x2
Min. insulation resistance: 10MΩ
Insulation class: A
Enclosure material: thermoplastic
Additional functions: autorestart
Kind of fan: axial
Kind of Bearing: Vapo
auf Bestellung 5554 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MF35100V2-1000U-A99 SUNON
Category: DC5V Fans, Description: Fan: DC; axial; 5VDC; 35x35x10mm; 10.99m3/h; 21.8dBA; Vapo; 7500rpm, Fan motor: brushless DC, Type of fan: DC, Impeller material: thermoplastic, Flammability rating: UL94V-0, Operating temperature: -10...70°C, Current rating: 80mA, Fan dimensions: 35x35x10mm, Lead length: 0.14m, Power consumption: 0.4W, Fan efficiency: 10.99m3/h, Static pressure: 3.3mm H2O, Operating voltage: 2.5...6V DC, Supply voltage: 5V DC, Noise level: 21.8dBA, Wire size: 28AWG, Rotational rate/speed: 7500rpm, Leads: leads x2, Min. insulation resistance: 10MΩ, Insulation class: A, Enclosure material: thermoplastic, Additional functions: autorestart, Kind of fan: axial, Kind of Bearing: Vapo.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MF35100V2-1000U-A99 MF35100V2-1000U-A99 Hersteller : Sunon MF35100V2_1000U_A99_D03051960G_01_1_Ref.pdf DC Fans Axial Fan, 35x35x10mm, 5VDC, 6.5CFM, 0.13"H2O, Vapo, Wire, Auto Restart
auf Bestellung 2052 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MF35100V2-1000U-A99 MF35100V2-1000U-A99 Hersteller : Sunon Fans MF35100V2-1000U-A99-D03051960G-01-1_Ref.pdf Description: FAN AXIAL 35X10MM VAPO 5VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 35mm L x 35mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 7500 RPM
Air Flow: 6.5 CFM (0.182m³/min)
Width: 10.00mm
Weight: 0.024 lb (10.89 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 21.8dB(A)
Static Pressure: 0.130 in H2O (32.4 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 400 mW
Mindestbestellmenge: 2
MF35100V2-1000U-A99 Hersteller : Sunon MF35100V2-1000U-A99-D03051960G-01-1_Ref.pdf DC Fan Vapo Bearing 5V 0.1A 0.5W 7500Rpm 6.5Cfm 28Db Flange Mount
Mindestbestellmenge: 13
MF35100V2-1000U-A99 MF35100V2-1000U-A99
Produktcode: 193964
1 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Abmessungen, mm: 35x35x10 mm
Spannung, V: 5 DC
Luftvolumen, m3/Stunde: 10,99 м³/год
Leistung, Watt: 0,4 Вт