Produkte > SUNON FANS > MF35100V3-1000U-H99
MF35100V3-1000U-H99 Sunon Fans
MF35100V3-1000U-H99-D03040220G-00-1.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: 5VDC FAN 35X10MM PWM
Packaging: Box
Features: Auto Restart, PWM Control
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 35mm L x 35mm H
Air Flow: 3.7 CFM (0.104m³/min)
Width: 10.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Noise: 13.1dB(A)
Static Pressure: 0.070 in H2O (17.4 Pa)
Power (Watts): 0.23 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details MF35100V3-1000U-H99 Sunon Fans
Description: 5VDC FAN 35X10MM PWM, Packaging: Box, Features: Auto Restart, PWM Control, Voltage - Rated: 5VDC, Size / Dimension: Square - 35mm L x 35mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 5300 RPM, Air Flow: 3.7 CFM (0.104m³/min), Width: 10.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CCC, CE, cURus, TUV, UKCA, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 13.1dB(A), Static Pressure: 0.070 in H2O (17.4 Pa), Power (Watts): 0.23 W.
Weitere Produktangebote MF35100V3-1000U-H99
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MF35100V3-1000U-H99 Hersteller : Sunon MF35100V3_1000U_H99_D03040220G_00_1.pdf DC Fans DC Axial Fan, 35x35x10mm, 5VDC, Vapo Bearing, 3x Wire, Auto Restart, PWM, MagLev