Produkte > SUNON FANS > MF35100V3-1000U-S99
MF35100V3-1000U-S99 Sunon Fans
SUNON%20DC%20Brushless%20Fan%20&%20Blower(255-E).pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: 5VDC FAN 35X10MM TACH/PWM
Packaging: Box
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 35mm L x 35mm H
Air Flow: 3.7 CFM (0.104m³/min)
Width: 10.00mm
Termination: 4 Wire Leads
Noise: 13.1dB(A)
Static Pressure: 0.070 in H2O (17.4 Pa)
Power (Watts): 0.23 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details MF35100V3-1000U-S99 Sunon Fans
Description: 5VDC FAN 35X10MM TACH/PWM, Packaging: Box, Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 5VDC, Size / Dimension: Square - 35mm L x 35mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 5300 RPM, Air Flow: 3.7 CFM (0.104m³/min), Width: 10.00mm, Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CCC, CE, cURus, TUV, UKCA, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 13.1dB(A), Static Pressure: 0.070 in H2O (17.4 Pa), Power (Watts): 0.23 W.
Weitere Produktangebote MF35100V3-1000U-S99
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MF35100V3-1000U-S99 Hersteller : Sunon MF35100V3_1000U_S99_D03040240G_00_1.pdf DC Fans DC Axial Fan, 35x35x10mm, 5VDC, Vapo, 4x Wire, Auto Restart/Tach/PWM, MagLev