Produkte > SUNON FANS > MF35101V2-1000U-F99
MF35101V2-1000U-F99 Sunon Fans
MF35101V2-1000U-F99-D03034430G-01-1.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: 12VDC FAN 35X10MM TACH
Packaging: Box
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 35mm L x 35mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 7500 RPM
Air Flow: 6.5 CFM (0.182m³/min)
Width: 10.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CCC, CE, cURus, TUV, UKCA
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 21.8dB(A)
Static Pressure: 0.130 in H2O (32.4 Pa)
Power (Watts): 0.42 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MF35101V2-1000U-F99 Sunon Fans
Description: 12VDC FAN 35X10MM TACH, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 35mm L x 35mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 7500 RPM, Air Flow: 6.5 CFM (0.182m³/min), Width: 10.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CCC, CE, cURus, TUV, UKCA, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 21.8dB(A), Static Pressure: 0.130 in H2O (32.4 Pa), Power (Watts): 0.42 W.
Weitere Produktangebote MF35101V2-1000U-F99
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MF35101V2-1000U-F99 Hersteller : Sunon MF35101V2_1000U_F99_D03034430G_01_1.pdf DC Fans DC Axial Fan, 35x35x10mm, 12VDC, Vapo, 3x Wire, Auto Restart/Lock Sensor, MagLev