Produkte > SUNON FANS > MF35101V3-1000U-G99
MF35101V3-1000U-G99 Sunon Fans
SUNON%20DC%20Brushless%20Fan%20&%20Blower(255-E).pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: 12VDC FAN 35X10MM ALARM
Packaging: Box
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 35mm L x 35mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 5000 RPM
Air Flow: 3.6 CFM (0.101m³/min)
Width: 10.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CCC, CE, cURus, TUV, UKCA
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 12.0dB(A)
Static Pressure: 0.070 in H2O (17.4 Pa)
Power (Watts): 0.24 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details MF35101V3-1000U-G99 Sunon Fans
Description: 12VDC FAN 35X10MM ALARM, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 35mm L x 35mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 5000 RPM, Air Flow: 3.6 CFM (0.101m³/min), Width: 10.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CCC, CE, cURus, TUV, UKCA, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 12.0dB(A), Static Pressure: 0.070 in H2O (17.4 Pa), Power (Watts): 0.24 W.
Weitere Produktangebote MF35101V3-1000U-G99
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MF35101V3-1000U-G99 Hersteller : Sunon MF35101V3_1000U_G99_D03034510G_01_1.pdf DC Fans DC Axial Fan, 35x35x10mm, 12VDC, Vapo, 3x Wire, Auto Restart, Tach, MagLev Motor