Produkte > SUNON FANS > MF45100V1-1000U-Q99
MF45100V1-1000U-Q99 Sunon Fans
SUNON%20DC%20Brushless%20Fan%20&%20Blower(255-E).pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: 5VDC FAN 45X10MM ALARM/PWM
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, PWM Control
Packaging: Box
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 45mm L x 45mm H
Air Flow: 12.4 CFM (0.347m³/min)
Width: 10.00mm
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CCC, CE, cURus, TUV, UKCA
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 32.5dB(A)
Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa)
Power (Watts): 1.03 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MF45100V1-1000U-Q99 Sunon Fans
Category: DC5V Fans, Description: Fan: DC; axial; 5VDC; 45x45x10mm; 21.07m3/h; 32.5dBA; Vapo; 26AWG, Type of fan: DC, Kind of fan: axial, Supply voltage: 5V DC, Operating voltage: 4.3...6V DC, Fan dimensions: 45x45x10mm, Power consumption: 1.18W, Current rating: 0.205A, Fan efficiency: 21.07m3/h, Noise level: 32.5dBA, Kind of Bearing: Vapo, Signal output: PWM; R type, Rotational rate/speed: 6500 (±15%)rpm, Min. insulation resistance: 10MΩ, Impeller material: thermoplastic, Enclosure material: thermoplastic, Insulation class: A, Leads: leads x4, Lead length: 0.3m, Operating temperature: -10...70°C, Flammability rating: UL94V-0, Additional functions: autorestart; reverse polarity protection, Fan motor: brushless DC, Static pressure: 4.57mm H2O, Wire size: 26AWG, Storage time: 60000h.
Weitere Produktangebote MF45100V1-1000U-Q99
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MF45100V1-1000U-Q99 Hersteller : Sunon SUNON_DC_Brushless_Fan__26_Blower_255_E_-2487669.pdf DC Fans DC Axial Fan, 45x45x10mm, 5VDC, Vapo, 4x Lead Wires, PWM, Locked Rotor Sensor
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Fan: DC; axial; 5VDC; 45x45x10mm; 21.07m3/h; 32.5dBA; Vapo; 26AWG
Type of fan: DC
Kind of fan: axial
Supply voltage: 5V DC
Operating voltage: 4.3...6V DC
Fan dimensions: 45x45x10mm
Power consumption: 1.18W
Current rating: 0.205A
Fan efficiency: 21.07m3/h
Noise level: 32.5dBA
Kind of Bearing: Vapo
Signal output: PWM; R type
Rotational rate/speed: 6500 (±15%)rpm
Min. insulation resistance: 10MΩ
Insulation class: A
Leads: leads x4
Lead length: 0.3m
Operating temperature: -10...70°C
Flammability rating: UL94V-0
Additional functions: autorestart; reverse polarity protection
Fan motor: brushless DC
Static pressure: 4.57mm H2O