Produkte > SUNON > MF45101V2-1000U-A99
MF45101V2-1000U-A99
MF45101V2-1000U-A99 SUNON
(D04169090G-00)-0.pdf
Hersteller: SUNON
Category: DC12V Fans
Description: Fan: DC; axial; 12VDC; 45x45x10mm; 13.93m3/h; 29.3dBA; Vapo; 26AWG
Type of fan: DC
Kind of fan: axial
Supply voltage: 12V DC
Operating voltage: 4.5...13.8V DC
Fan dimensions: 45x45x10mm
Power consumption: 0.75W
Current rating: 62mA
Fan efficiency: 13.93m3/h
Noise level: 29.3dBA
Kind of Bearing: Vapo
Rotational rate/speed: 5000 (±15%)rpm
Min. insulation resistance: 10MΩ
Insulation class: A
Leads: leads x2
Operating temperature: -10...70°C
Flammability rating: UL94V-0
Additional functions: autorestart
Fan motor: brushless DC
Static pressure: 2.29mm H2O
Wire size: 26AWG
auf Bestellung 946 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 21
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MF45101V2-1000U-A99 SUNON
Category: DC12V Fans, Description: Fan: DC; axial; 12VDC; 45x45x10mm; 13.93m3/h; 29.3dBA; Vapo; 26AWG, Type of fan: DC, Kind of fan: axial, Supply voltage: 12V DC, Operating voltage: 4.5...13.8V DC, Fan dimensions: 45x45x10mm, Power consumption: 0.75W, Current rating: 62mA, Fan efficiency: 13.93m3/h, Noise level: 29.3dBA, Kind of Bearing: Vapo, Rotational rate/speed: 5000 (±15%)rpm, Min. insulation resistance: 10MΩ, Impeller material: thermoplastic, Enclosure material: thermoplastic, Insulation class: A, Leads: leads x2, Operating temperature: -10...70°C, Flammability rating: UL94V-0, Additional functions: autorestart, Fan motor: brushless DC, Static pressure: 2.29mm H2O, Wire size: 26AWG.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MF45101V2-1000U-A99 Hersteller : Sunon (D04169090G-00)-0.pdf MF45101V2-1000U-A99
auf Bestellung 1086 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
auf Bestellung 18 Stücke:
Mindestbestellmenge: 18
MF45101V2-1000U-A99 Hersteller : Sunon Fans (D04169090G-00)-0.pdf Description: Thermal Products
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 45mm L x 45mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 5000 RPM
Air Flow: 9.4 CFM (0.263m³/min)
Width: 10.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 26.1dB(A)
Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Power (Watts): 570 mW
Produkt ist nicht verfügbar
MF45101V2-1000U-A99 Hersteller : Sunon SUNON_DC_Brushless_Fan__26_Blower_255_E_-3168983.pdf DC Fans DC Axial Fan, 45x45x10mm, 12VDC, Vapo, Lead Wires, Auto Restart, MagLev Motor