Produkte > SUNON > MF50100V1-1000U-A99
MF50100V1-1000U-A99
MF50100V1-1000U-A99 Sunon
MF50100V1_1000U_A99_D05067410G_00_1_REF.pdf
Hersteller: Sunon
DC Fans DC Axial Fan, 50x50x10mm, 5VDC, 0.15"H2O, Vapo, 2xWire/Housing, Auto Restart
auf Bestellung 332 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MF50100V1-1000U-A99 Sunon
Category: DC5V Fans, Description: Fan: DC; axial; 5VDC; 50x50x10mm; 23.32m3/h; 30.7dBA; Vapo; 5800rpm, Type of fan: DC, Kind of fan: axial, Supply voltage: 5V DC, Operating voltage: 3.5...6V DC, Fan dimensions: 50x50x10mm, Power consumption: 0.78W, Current rating: 0.155A, Fan efficiency: 23.32m3/h, Noise level: 30.7dBA, Kind of Bearing: Vapo, Rotational rate/speed: 5800rpm, Min. insulation resistance: 10MΩ, Impeller material: thermoplastic, Enclosure material: thermoplastic, Insulation class: A, Leads: leads x2, Lead length: 0.295m, Operating temperature: -10...70°C, Flammability rating: UL94V-0, Additional functions: autorestart, Fan motor: brushless DC, Static pressure: 3.81mm H2O, Wire size: 26AWG.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MF50100V1-1000U-A99 MF50100V1-1000U-A99 Hersteller : Sunon Fans MF50100V1-1000U-A99-D05067410G-00-1-REF.pdf Description: FAN AXIAL 50X10MM VAPO 5VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 5800 RPM
Air Flow: 13.8 CFM (0.386m³/min)
Width: 10.00mm
Weight: 0.044 lb (19.96 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 30.7dB(A)
Static Pressure: 0.150 in H2O (37.4 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 780 mW
auf Bestellung 3003 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
MF50100V1-1000U-A99 Hersteller : Sunon MF50100V1-1000U-A99-D05067410G-00-1-REF.pdf DC Brushless Fan
auf Bestellung 3030 Stücke:
Mindestbestellmenge: 30
MF50100V1-1000U-A99 Hersteller : Sunon Fan MF50100V1-1000U-A99-D05067410G-00-1-REF.pdf Вентилятор: DC; осьовий; 5ВDC; 50x50x10мм; 23,32м3/г; 30,7дБА; Vapo Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
MF50100V1-1000U-A99 MF50100V1-1000U-A99 Hersteller : SUNON MF50100V1-A99-A.pdf Category: DC5V Fans
Description: Fan: DC; axial; 5VDC; 50x50x10mm; 23.32m3/h; 30.7dBA; Vapo; 5800rpm
Type of fan: DC
Kind of fan: axial
Supply voltage: 5V DC
Operating voltage: 3.5...6V DC
Fan dimensions: 50x50x10mm
Power consumption: 0.78W
Current rating: 0.155A
Fan efficiency: 23.32m3/h
Noise level: 30.7dBA
Kind of Bearing: Vapo
Rotational rate/speed: 5800rpm
Min. insulation resistance: 10MΩ
Impeller material: thermoplastic
Enclosure material: thermoplastic
Insulation class: A
Leads: leads x2
Lead length: 0.295m
Operating temperature: -10...70°C
Flammability rating: UL94V-0
Additional functions: autorestart
Fan motor: brushless DC
Static pressure: 3.81mm H2O