Produkte > SUNON FANS > MF60202V3-1000U-F99
MF60202V3-1000U-F99 Sunon Fans
SUNON%20DC%20Brushless%20Fan%20&%20Blower(255-E).pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: 24VDC FAN 60X20MM TACH
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 3100 RPM
Air Flow: 16.3 CFM (0.46m³/min)
Width: 20.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CCC, CE, cURus, TUV, UKCA
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 21.0dB(A)
Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Power (Watts): 0.53 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MF60202V3-1000U-F99 Sunon Fans
Description: 24VDC FAN 60X20MM TACH, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 3100 RPM, Air Flow: 16.3 CFM (0.46m³/min), Width: 20.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CCC, CE, cURus, TUV, UKCA, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 21.0dB(A), Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa), Power (Watts): 0.53 W.
Weitere Produktangebote MF60202V3-1000U-F99
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MF60202V3-1000U-F99 Hersteller : Sunon SUNON%20DC%20Brushless%20Fan%20&%20Blower(255-E).pdf DC Fans DC Axial Fan, 60x60x20mm, 24VDC, Vapo, 3x Wire, Auto Restart/Lock Sensor, MagLev