Produkte > SUNON FANS > MF60251V3-1000U-G99
MF60251V3-1000U-G99 Sunon Fans
SUNON%20DC%20Brushless%20Fan%20&%20Blower(255-E).pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: 12VDC FAN 60X25MM ALARM
Packaging: Box
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Air Flow: 16.0 CFM (0.448m³/min)
Width: 25.00mm
Noise: 16.7dB(A)
Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Power (Watts): 0.53 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details MF60251V3-1000U-G99 Sunon Fans
Description: 12VDC FAN 60X25MM ALARM, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 3100 RPM, Air Flow: 16.0 CFM (0.448m³/min), Width: 25.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CCC, CE, cURus, TUV, UKCA, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 16.7dB(A), Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa), Power (Watts): 0.53 W.
Weitere Produktangebote MF60251V3-1000U-G99
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MF60251V3-1000U-G99 MF60251V3-1000U-G99 Hersteller : Sunon MF60251V3_1000U_G99_D06077370G_01_1.pdf DC Fans Axial Fan, 60x60x25mm, 12VDC, 0.1"H2O, Vapo, 3x Wire, Auto Restart, Tach