Produkte > SUNON FANS > MF92251V3-1000U-F99
MF92251V3-1000U-F99
MF92251V3-1000U-F99 Sunon Fans
(D09038570G-01)-1.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Air Flow: 39.5 CFM (1.11m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.203 lb (92.08 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 28.0dB(A)
Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 900 mW
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MF92251V3-1000U-F99 Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 2400 RPM, Air Flow: 39.5 CFM (1.11m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.203 lb (92.08 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 28.0dB(A), Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 900 mW.
Weitere Produktangebote MF92251V3-1000U-F99
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MF92251V3-1000U-F99 MF92251V3-1000U-F99 Hersteller : Sunon (D09038570G-01)-1.pdf DC Fans Axial Fan, 92x92x25mm, 12VDC, 0.1"H2O, Vapo, 3x Wire, Auto Restart, Lock Sensor