Produkte > SUNON > MF92251V3-1000U-G99
MF92251V3-1000U-G99 Sunon
SUNON%20DC%20Brushless%20Fan%20&%20Blower(255-E).pdf
Hersteller: Sunon
MF92251V3-1000U-G99
auf Bestellung 79 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MF92251V3-1000U-G99 Sunon
Description: 12VDC FAN 92X25MM ALARM, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 2400 RPM, Air Flow: 39.5 CFM (1.11m³/min), Width: 25.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CCC, CE, cURus, TUV, UKCA, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 28.0dB(A), Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa), Power (Watts): 0.9 W.
Weitere Produktangebote MF92251V3-1000U-G99
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MF92251V3-1000U-G99 Hersteller : Sunon Fans SUNON%20DC%20Brushless%20Fan%20&%20Blower(255-E).pdf Description: 12VDC FAN 92X25MM ALARM
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Air Flow: 39.5 CFM (1.11m³/min)
Width: 25.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CCC, CE, cURus, TUV, UKCA
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 28.0dB(A)
Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Power (Watts): 0.9 W
Produkt ist nicht verfügbar
MF92251V3-1000U-G99 Hersteller : Sunon SUNON%20DC%20Brushless%20Fan%20&%20Blower(255-E).pdf DC Fans DC Axial Fan, 92x92x25mm, 12VDC, Vapo, 3x Wire, Auto Restart, Tach, MagLev Motor