Produkte > SUNON > MF92252V3-1000U-A99
MF92252V3-1000U-A99
MF92252V3-1000U-A99 SUNON
MF92252V3-1000U-A99 D09039110G-00.pdf
Hersteller: SUNON
Category: DC24V Fans
Description: Fan: DC; axial; 24VDC; 92x92x25mm; 66.76m3/h; 28dBA; Vapo; 2400rpm
Type of fan: DC
Kind of fan: axial
Supply voltage: 24V DC
Operating voltage: 8...27.6V DC
Fan dimensions: 92x92x25mm
Power consumption: 1.01W
Current rating: 42mA
Fan efficiency: 66.76m3/h
Noise level: 28dBA
Kind of Bearing: Vapo
Rotational rate/speed: 2400rpm
Min. insulation resistance: 10MΩ
Impeller material: thermoplastic
Enclosure material: thermoplastic
Leads: leads x2
Lead length: 0.31m
Operating temperature: -10...70°C
Flammability rating: UL94V-0
Additional functions: autorestart
Fan motor: brushless DC
Static pressure: 2.54mm H2O
Wire size: 24AWG
auf Bestellung 1598 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MF92252V3-1000U-A99 SUNON
Category: DC24V Fans, Description: Fan: DC; axial; 24VDC; 92x92x25mm; 66.76m3/h; 28dBA; Vapo; 2400rpm, Type of fan: DC, Kind of fan: axial, Supply voltage: 24V DC, Operating voltage: 8...27.6V DC, Fan dimensions: 92x92x25mm, Power consumption: 1.01W, Current rating: 42mA, Fan efficiency: 66.76m3/h, Noise level: 28dBA, Kind of Bearing: Vapo, Rotational rate/speed: 2400rpm, Min. insulation resistance: 10MΩ, Impeller material: thermoplastic, Enclosure material: thermoplastic, Leads: leads x2, Lead length: 0.31m, Operating temperature: -10...70°C, Flammability rating: UL94V-0, Additional functions: autorestart, Fan motor: brushless DC, Static pressure: 2.54mm H2O, Wire size: 24AWG.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MF92252V3-1000U-A99 MF92252V3-1000U-A99 Hersteller : Sunon Fans (D09039110G-01)-1.pdf Description: FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Air Flow: 39.5 CFM (1.11m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.203 lb (92.08 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 28.0dB(A)
Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.01 W
auf Bestellung 3520 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
MF92252V3-1000U-A99 MF92252V3-1000U-A99 Hersteller : Sunon MF92252V3_1000U_A99_D09057630G_01_0_Ref.pdf DC Fans Axial Fan, 92x92x25mm, 24VDC, 39.5CFM, 0.1"H2O, Vapo, Wire, Auto Restart
auf Bestellung 118 Stücke:
MF92252V3-1000U-A99 Hersteller : Sunon (D09039110G-01)-1.pdf MF92252V3-1000U-A99
auf Bestellung 17 Stücke:
Mindestbestellmenge: 15
auf Bestellung 210 Stücke:
Mindestbestellmenge: 30
MF92252V3-1000U-A99 Hersteller : Sunon Fan (D09039110G-01)-1.pdf Вентилятор (92x92x25mm) 24VDC 2400 RPM 1,01W 28дБА Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт