Produkte > COILTRONICS / EATON > MFBA2V1005-101-R
MFBA2V1005-101-R
MFBA2V1005-101-R Coiltronics / Eaton
eaton_mfba2v1608_automotive-2934392.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Ferrite Beads Ferrite B IND 100 OHM 0.2A 2 PADS SMT
auf Bestellung 50365 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MFBA2V1005-101-R Coiltronics / Eaton
Description: FERRITE BEAD 100 OHM 0402 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Automotive, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Current Rating (Max): 2A, DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MFBA2V1005-101-R MFBA2V1005-101-R Hersteller : Eaton Electronics eaton_mfba2v1608_automotive-2934392.pdf Ferrite Beads 100 OHM .02A 2 PADS
auf Bestellung 49411 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
MFBA2V1005-101-R MFBA2V1005-101-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mfba2v1005-automotive-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet-elx1130-en.pdf Description: FERRITE BEAD 100 OHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Automotive
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz
Mindestbestellmenge: 100
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Automotive
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 2A
Number of Lines: 1