Produkte > EATON ELECTRONICS > MFBA2V1608P-101-R
MFBA2V1608P-101-R
MFBA2V1608P-101-R Eaton Electronics
eaton-mfba2v1608-automotive-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet-elx1131-en.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Ferrite Beads Automotive Multilayer Chip Ferrite Bead
auf Bestellung 19800 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MFBA2V1608P-101-R Eaton Electronics
Description: FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 3A, DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MFBA2V1608P-101-R MFBA2V1608P-101-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mfba2v1608-automotive-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet-elx1131-en.pdf Description: FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 3A
DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 3790 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 3A
Number of Lines: 1