MFBA2V2012-800-R
MFBA2V2012-800-R Eaton - Electronics Division
eaton-mfba2v2012-automotive-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet-elx1132-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FERRITE BEAD 80 OHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Automotive
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.041" (1.05mm)
Current Rating (Max): 3A
DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 80 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MFBA2V2012-800-R Eaton - Electronics Division
Description: FERRITE BEAD 80 OHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Automotive, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.041" (1.05mm), Current Rating (Max): 3A, DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 80 Ohms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MFBA2V2012-800-R MFBA2V2012-800-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_mfba2v1608_automotive-2934392.pdf Ferrite Beads Ferrite B IND 80 OHM 3A 2 PADS SMT
auf Bestellung 20755 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
MFBA2V2012-800-R MFBA2V2012-800-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mfba2v2012-automotive-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet-elx1132-en.pdf Description: FERRITE BEAD 80 OHM 0805 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Automotive
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.041" (1.05mm)
Current Rating (Max): 3A
Number of Lines: 1
Mindestbestellmenge: 112
MFBA2V2012-800-R MFBA2V2012-800-R Hersteller : Eaton Electronics eaton_mfba2v1608_automotive-2934392.pdf Ferrite Beads Ferrite B IND 80 OHM 3A 2 PADS SMT