Produkte > BUSSMANN / EATON > MFBA2V2012P-331-R
MFBA2V2012P-331-R
MFBA2V2012P-331-R Bussmann / Eaton
eaton-mfba2v2012-automotive-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet-elx1132-en.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Ferrite Beads
auf Bestellung 20000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MFBA2V2012P-331-R Bussmann / Eaton
Description: FERRITE BEAD 330 OHM 0805 1LN, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.041" (1.05mm), Current Rating (Max): 2.8A, DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 330 Ohms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MFBA2V2012P-331-R MFBA2V2012P-331-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mfba2v2012-automotive-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet-elx1132-en.pdf Description: FERRITE BEAD 330 OHM 0805 1LN
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.041" (1.05mm)
Current Rating (Max): 2.8A
DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 330 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 3770 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
MFBA2V2012P-331-R MFBA2V2012P-331-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-mfba2v2012-automotive-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet-elx1132-en.pdf Ferrite Beads Ferrite B IND 330 OHM 2.8A 2 PADS SMT
Mindestbestellmenge: 17
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.041" (1.05mm)
Current Rating (Max): 2.8A
Number of Lines: 1