MFBA3V1005K-301-R
MFBA3V1005K-301-R Eaton - Electronics Division
eaton-mfba3v1005-automotive-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet-elx1327-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FERRITE BEAD 300 OHM 0402 1LN
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 300 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MFBA3V1005K-301-R Eaton - Electronics Division
Description: FERRITE BEAD 300 OHM 0402 1LN, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 300 Ohms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 50000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
Mindestbestellmenge: 18
MFBA3V1005K-301-R MFBA3V1005K-301-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mfba3v1005-automotive-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet-elx1327-en.pdf Description: FERRITE BEAD 300 OHM 0402 1LN
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 100mA
Number of Lines: 1