Produkte > EATON ELECTRONICS > MFBA3V1608H-152-R
MFBA3V1608H-152-R
MFBA3V1608H-152-R Eaton Electronics
eaton-mfba3v1608-automotive-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet-elx1328-en.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Ferrite Beads Ferrite B IND 1500 OHM 0.2A 2 PADS SMT
auf Bestellung 19445 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MFBA3V1608H-152-R Eaton Electronics
Description: FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0603 1LN, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 200mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1Ohm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 1.5 kOhms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 19800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
MFBA3V1608H-152-R MFBA3V1608H-152-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mfba3v1608-automotive-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet-elx1328-en.pdf Description: FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0603 1LN
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1Ohm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1.5 kOhms @ 100 MHz
Mindestbestellmenge: 112
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 200mA
Number of Lines: 1