MFBA3V2012K-110-R
MFBA3V2012K-110-R Eaton - Electronics Division
eaton-mfba3v2012-automotive-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet-elx1329-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FERRITE BEAD 11 OHM 0805 1LN
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.041" (1.05mm)
Current Rating (Max): 900mA
DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 11 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MFBA3V2012K-110-R Eaton - Electronics Division
Description: FERRITE BEAD 11 OHM 0805 1LN, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.041" (1.05mm), Current Rating (Max): 900mA, DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 11 Ohms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 20800 Stücke:
Mindestbestellmenge: 18
MFBA3V2012K-110-R MFBA3V2012K-110-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mfba3v2012-automotive-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet-elx1329-en.pdf Description: FERRITE BEAD 11 OHM 0805 1LN
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.041" (1.05mm)
Current Rating (Max): 900mA
Number of Lines: 1