Produkte > BUSSMANN / EATON > MFBA3V2012K-121-R
MFBA3V2012K-121-R
MFBA3V2012K-121-R Bussmann / Eaton
eaton-mfba3v2012-automotive-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet-elx1329-en.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Ferrite Beads
auf Bestellung 20800 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MFBA3V2012K-121-R Bussmann / Eaton
Description: FERRITE BEAD, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.041" (1.05mm), Current Rating (Max): 800mA, DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.041" (1.05mm)
Current Rating (Max): 800mA
DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 1300 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.041" (1.05mm)
Current Rating (Max): 800mA
Number of Lines: 1