Produkte > EATON ELECTRONICS > MFBM1V1608-090-R
MFBM1V1608-090-R
MFBM1V1608-090-R Eaton Electronics
eaton-mfbm1v1608-high-current-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Ferrite Beads Multi H Cur, Impedance 9O 6.0A SMT
auf Bestellung 11455 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MFBM1V1608-090-R Eaton Electronics
Description: FERRITE BEAD 9 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Current Rating (Max): 6A, DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 9 Ohms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MFBM1V1608-090-R MFBM1V1608-090-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mfbm1v1608-high-current-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet.pdf Description: FERRITE BEAD 9 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 6A
DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 9 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 3384 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 6A
Number of Lines: 1