MFBM1V1608-101-R
MFBM1V1608-101-R Eaton - Electronics Division
eaton-mfbm1v1608-high-current-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 2.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 60mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MFBM1V1608-101-R Eaton - Electronics Division
Description: FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Current Rating (Max): 2.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 60mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MFBM1V1608-101-R MFBM1V1608-101-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mfbm1v1608-high-current-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet.pdf Description: FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 2.5A
Number of Lines: 1
auf Bestellung 4053 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 125
MFBM1V1608-101-R MFBM1V1608-101-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-mfbm1v1608-high-current-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet.pdf Ferrite Beads 0 OHM @ 100MHZ 6A
Mindestbestellmenge: 19
MFBM1V1608-101-R MFBM1V1608-101-R Hersteller : Eaton nmfbm1v1608highcurrentmultilayerferritechipbeaddatasheet.pdf Ferrite Beads Multi-Layer 100Ohm 25% 100MHz 2.5A 0.06Ohm DCR 0603 T/R