Produkte > BUSSMANN / EATON > MFBM1V2012-150-R
MFBM1V2012-150-R
MFBM1V2012-150-R Bussmann / Eaton
eaton_mfbm1v2012_high_current_multilayer_ferrite_c-1890685.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Ferrite Beads Multi H Cur, Impedance 15ohm 6.0A SMT
auf Bestellung 9315 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MFBM1V2012-150-R Bussmann / Eaton
Description: FERRITE BEAD 15 OHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 6A, DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 15 Ohms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MFBM1V2012-150-R MFBM1V2012-150-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_mfbm1v2012_high_current_multilayer_ferrite_c-1890685.pdf Ferrite Beads Multi H Cur, Impedance 15ohm 6.0A SMT
auf Bestellung 9745 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
MFBM1V2012-150-R MFBM1V2012-150-R Hersteller : Eaton Electronics eaton_mfbm1v2012_high_current_multilayer_ferrite_c-1890685.pdf Ferrite Beads Multi H Cur, Impedance 15O 6.0A SMT
MFBM1V2012-150-R MFBM1V2012-150-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mfbm1v2012-high-current-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet.pdf Description: FERRITE BEAD 15 OHM 0805 1LN
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 6A
DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 15 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 345 Stücke:
Mindestbestellmenge: 112
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 6A
Part Status: Active
Number of Lines: 1