Produkte > BUSSMANN / EATON > MFBM1V3216-101-R
MFBM1V3216-101-R
MFBM1V3216-101-R Bussmann / Eaton
eaton_mfbm1v3216_high_current_multilayer_ferrite_c-1890603.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Ferrite Beads 100 OHM 4A
auf Bestellung 5204 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MFBM1V3216-101-R Bussmann / Eaton
Description: FERRITE BEAD 100 OHM 1206 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 4A, DC Resistance (DCR) (Max): 35mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MFBM1V3216-101-R MFBM1V3216-101-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_mfbm1v3216_high_current_multilayer_ferrite_c-1890603.pdf Ferrite Beads 100 OHM 4A
auf Bestellung 9536 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
MFBM1V3216-101-R MFBM1V3216-101-R Hersteller : Eaton Electronics eaton_mfbm1v3216_high_current_multilayer_ferrite_c-1890603.pdf Ferrite Beads 100 OHM 4A
MFBM1V3216-101-R MFBM1V3216-101-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mfbm1v3216-high-current-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet.pdf Description: FERRITE BEAD 100 OHM 1206 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 4A
DC Resistance (DCR) (Max): 35mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz
Mindestbestellmenge: 112
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 4A
Number of Lines: 1