Produkte > EATON ELECTRONICS > MFBM1V3216-501-R
MFBM1V3216-501-R
MFBM1V3216-501-R Eaton Electronics
eaton-mfbm1v3216-high-current-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Ferrite Beads Multi H Cur, Impedance 500O 2.5A SMT
auf Bestellung 2388 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MFBM1V3216-501-R Eaton Electronics
Description: FERRITE BEAD 500 OHM 1206 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 2.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 85mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 500 Ohms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MFBM1V3216-501-R MFBM1V3216-501-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mfbm1v3216-high-current-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet.pdf Description: FERRITE BEAD 500 OHM 1206 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 2.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 85mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 500 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 259 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 2.5A
Number of Lines: 1