MFBW1V1005-102-R
MFBW1V1005-102-R Eaton - Electronics Division
eaton-mfbw1v1005-high-impedance-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FERRITE BEAD 1K OHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1Ohm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz
auf Bestellung 2035 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MFBW1V1005-102-R Eaton - Electronics Division
Description: FERRITE BEAD 1K OHM 0402 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.026" (0.65mm), Current Rating (Max): 200mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1Ohm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MFBW1V1005-102-R MFBW1V1005-102-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_mfbw1v1005_high_impedance_multilayer_ferrite-1892225.pdf Ferrite Beads Multi Nor Cur,Impedance 1000Ohm 200mA SMT
auf Bestellung 36390 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
MFBW1V1005-102-R MFBW1V1005-102-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mfbw1v1005-high-impedance-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet.pdf Description: FERRITE BEAD 1K OHM 0402 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Current Rating (Max): 200mA
Number of Lines: 1