Produkte > EATON ELECTRONICS > MFBW1V1005-150-R
MFBW1V1005-150-R
MFBW1V1005-150-R Eaton Electronics
eaton_mfbw1v1005_high_impedance_multilayer_ferrite-1892225.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Ferrite Beads Multi Nor Cur, Impedance 15ohm 800mA SMT
auf Bestellung 21530 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MFBW1V1005-150-R Eaton Electronics
Description: FERRITE BEAD 15 OHM 0402 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.026" (0.65mm), Current Rating (Max): 800mA, DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 15 Ohms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MFBW1V1005-150-R MFBW1V1005-150-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mfbw1v1005-high-impedance-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet.pdf Description: FERRITE BEAD 15 OHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Current Rating (Max): 800mA
DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 15 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 2514 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Current Rating (Max): 800mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1