MFBW1V1608-000-R
MFBW1V1608-000-R Eaton - Electronics Division
eaton-mfbw1v1608-high-impedance-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FERRITE BEAD 0 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 1A
DC Resistance (DCR) (Max): 80mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 0 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MFBW1V1608-000-R Eaton - Electronics Division
Description: FERRITE BEAD 0 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Current Rating (Max): 1A, DC Resistance (DCR) (Max): 80mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 0 Ohms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MFBW1V1608-000-R MFBW1V1608-000-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_mfbw1v1608_high_impedance_multilayer_ferrite-1916866.pdf Ferrite Beads Multi Nor Cur, Impedance 0ohm 1.0A SMT
auf Bestellung 3322 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
MFBW1V1608-000-R MFBW1V1608-000-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_mfbw1v1608_high_impedance_multilayer_ferrite-1916866.pdf Ferrite Beads Multi Nor Cur, Impedance 0ohm 1.0A SMT
Mindestbestellmenge: 18
MFBW1V1608-000-R MFBW1V1608-000-R Hersteller : Eaton Electronics eaton_mfbw1v1608_high_impedance_multilayer_ferrite-1916866.pdf Ferrite Beads ZERO OHM 1.0A 2PIN
auf Bestellung 501 Stücke:
MFBW1V1608-000-R MFBW1V1608-000-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mfbw1v1608-high-impedance-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet.pdf Description: FERRITE BEAD 0 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 1A
Number of Lines: 1