MFBW1V1608-152-R
MFBW1V1608-152-R Eaton - Electronics Division
eaton-mfbw1v1608-high-impedance-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FERRITE BEAD 1.5K OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 750mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1.5 kOhms @ 100 MHz
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MFBW1V1608-152-R Eaton - Electronics Division
Description: FERRITE BEAD 1.5K OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Current Rating (Max): 400mA, DC Resistance (DCR) (Max): 750mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 1.5 kOhms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MFBW1V1608-152-R MFBW1V1608-152-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-mfbw1v1608-high-impedance-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet.pdf Ferrite Beads 1500 OHM .4A
auf Bestellung 6580 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
MFBW1V1608-152-R MFBW1V1608-152-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_mfbw1v1608_high_impedance_multilayer_ferrite-1916866.pdf Ferrite Beads 1500 OHM .4A
Mindestbestellmenge: 18
MFBW1V1608-152-R MFBW1V1608-152-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_mfbw1v1608_high_impedance_multilayer_ferrite-1916866.pdf Ferrite Beads Multi Nor Cur,Impedance 1500ohm 400mA SMT
Mindestbestellmenge: 18
MFBW1V1608-152-R MFBW1V1608-152-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mfbw1v1608-high-impedance-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet.pdf Description: FERRITE BEAD 1.5K OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 400mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1