Produkte > EATON ELECTRONICS > MFBW1V2012-110-R
MFBW1V2012-110-R
MFBW1V2012-110-R EATON ELECTRONICS
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 11Ω; SMD; 0805; R: 30mΩ; 3A; -55÷125°C
Type of ferrite: bead
Impedance at 100MHz: 11Ω
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Resistance: 30mΩ
Max. operating current: 3A
Operating temperature: -55...125°C
Case - mm: 2012
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3900
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MFBW1V2012-110-R EATON ELECTRONICS
Description: FERRITE BEAD 11 OHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 3A, DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 11 Ohms @ 100 MHz.
Weitere Produktangebote MFBW1V2012-110-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MFBW1V2012-110-R MFBW1V2012-110-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mfbw1v2012-high-impedance-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet.pdf Description: FERRITE BEAD 11 OHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 3A
DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 11 Ohms @ 100 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
MFBW1V2012-110-R MFBW1V2012-110-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_mfbw1v2012_high_impedance_multilayer_ferrite-1916871.pdf Ferrite Beads Multi Nor Cur, Impedance 11ohm 3.0A SMT