Produkte > COILTRONICS / EATON > MFBW1V2012-152-R
MFBW1V2012-152-R
MFBW1V2012-152-R Coiltronics / Eaton
eaton_mfbw1v2012_high_impedance_multilayer_ferrite-1916871.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Ferrite Beads Multi Nor Cur,Impedance 1500ohm 500mA SMT
auf Bestellung 3700 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MFBW1V2012-152-R Coiltronics / Eaton
Description: FERRITE BEAD 1.5K OHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 300mA, DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 1.5 kOhms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MFBW1V2012-152-R MFBW1V2012-152-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mfbw1v2012-high-impedance-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet.pdf Description: FERRITE BEAD 1.5K OHM 0805 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1.5 kOhms @ 100 MHz
auf Bestellung 1054 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
MFBW1V2012-152-R MFBW1V2012-152-R Hersteller : Eaton Electronics eaton_mfbw1v2012_high_impedance_multilayer_ferrite-1916871.pdf Ferrite Beads Multi Nor Cur,Impedance 1500ohm 500mA SMT
Mindestbestellmenge: 17
MFBW1V2012-152-R MFBW1V2012-152-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_mfbw1v2012_high_impedance_multilayer_ferrite-1916871.pdf Ferrite Beads Multi Nor Cur,Impedance 1500Ohm 500mA SMT
Mindestbestellmenge: 16
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 1.5kΩ; SMD; 0805; R: 500mΩ; 300mA
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Resistance: 0.5Ω
Max. operating current: 300mA
Impedance at 100MHz: 1.5kΩ
Type of ferrite: bead
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
auf Bestellung 32 Stücke:
Mindestbestellmenge: 32
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 300mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1