MFBW1V3216-101-R
MFBW1V3216-101-R Eaton - Electronics Division
eaton-mfbw1v3216-high-impedance-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FERRITE BEAD 100 OHM 1206 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 3A
DC Resistance (DCR) (Max): 70mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 16000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MFBW1V3216-101-R Eaton - Electronics Division
Description: FERRITE BEAD 100 OHM 1206 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 3A, DC Resistance (DCR) (Max): 70mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MFBW1V3216-101-R MFBW1V3216-101-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_mfbw1v3216_high_impedance_multilayer_ferrite-1916875.pdf Ferrite Beads Multi Nor Cur, Impedance 100ohm 3.0A SMT
auf Bestellung 7862 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
MFBW1V3216-101-R MFBW1V3216-101-R Hersteller : Eaton Electronics eaton_mfbw1v3216_high_impedance_multilayer_ferrite-1916875.pdf Ferrite Beads 100 OHM 3.0A
Mindestbestellmenge: 18
MFBW1V3216-101-R MFBW1V3216-101-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_mfbw1v3216_high_impedance_multilayer_ferrite-1916875.pdf Ferrite Beads Multi Nor Cur, Impedance 100ohm 3.0A SMT
Mindestbestellmenge: 16
MFBW1V3216-101-R MFBW1V3216-101-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mfbw1v3216-high-impedance-multilayer-ferrite-chip-bead-data-sheet.pdf Description: FERRITE BEAD 100 OHM 1206 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 3A
Number of Lines: 1